• ZESTAW KREATYWNY "MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO" - PUZZLE, RYSOWANIE, KLEJENIE I INNE

Symbol: 004441

Zabawa w "miasteczko ruchu drogowego" zaczyna się od sklejenia tekturowych budynków potrzebnych do aranżacji zabudowy ulic miasta, następnie z puzzli układa się planszę, na której można ustawić przygotowane budynki oraz znaki drogowe. Potem można roz...

Brak towaru
69.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 35
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 35
Dostępność Brak towaru
Waga 205.201 kg
Zostaw telefon
Zabawa w "miasteczko ruchu drogowego" zaczyna się od sklejenia tekturowych budynków potrzebnych do aranżacji zabudowy ulic miasta, następnie z puzzli układa się planszę, na której można ustawić przygotowane budynki oraz znaki drogowe. Potem można rozpocząć super zabawę  samochodzikami znajdującymi się w zestawie.

Planszę można zdemontować. Na jej odwrocie znajdują się kontury znaków drogowych. Puzzle można złożyć ponownie tak, aby powstała plansza znaków drogowych. Kontury można wypełnić kolorami znaków załączonymi do zestawu kredkami. Dzięki takiemu zaangażowaniu w powstanie znaku dziecko bardzo szybko i trwale nauczy się go rozpoznawać. W zestawie znajduje się wzór gotowych znaków drogowych.

Opakowanie zawiera:
Dwustronną planszę - puzzle 12szt., 3 szt. samochodów, do sklejenia: biurowiec, galeria, dom mieszkalny, szkoła, sklepik, kredki oraz instrukcja.

Dla dzieci od 6 lat.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie